whatsap 0507 610 09 27 telefon 0242 247 95 68 9935info@alptercume.com 9940 9936 9937

Serik Artık Cebinizde!

Serik Artık Cebinizde!Ülkemizin en önemli tatil beldelerini sınırları içerisinde barındıran Serik İlçesi Kaymakamlığı, bu nadide ilçemizin dünyanın her bir köşesindeki akıllı telefon kullanıcılarının cebine girmesi için ilçeyle ilgili bir Android uygulama hazırladı.

Bu uygulama çerçevesinde kullanıcılar Serik'in turistik imkanları ile kültürel ve tarihi varlıkları hakkında derinlemesine bilgi sahibi olurken tanıtım filmiyle de görsel olarak Serik hakkında daha fazla vizyona sahip olacaklar.

Alp Çeviri Hizmetleri, bu uygulamanın İngilizce, Fransızca, Almanca ve Rusça dillerine tercüme hizmetleri konusunda görev alarak kullanıcıların takdirini toplamış bulunmaktadır.

Alp Çeviri Hizmetleri olarak, bu projeyi üstlenerek tam bir liderlik vizyonu sergileyen ve projenin başarıyla tamamlanması için üstün çaba sarf eden Sayın Kaymakamımız Erol Rüstemoğlu ve ekibine turizme sağladıkları katkılardan dolayı bizler de teşekkür ediyor, bu uygulamanın diğer tatil yöreleri için de örnek olmasını temenni ediyoruz.

Uygulamayı Google Play Store platformundan indirebilirsiniz.