Alp Tercüme Haber & Duyurular

Alp Tercüme Antalya'nın En İyisi Seçildi!

"En İyi 10'lar" web sitesi tarafından Antalya'daki müşteri ve kullanıcılar arasında yapılan ankete ve araştırmaya göre Alp Tercüme zirvedeki yerini bir kez daha kanıtlamış oldu.

Sabiha Gökçen Denetimi Başarıyla Tamamlandı

Sabiha Gökçen Havalimanındaki güvenlik tedbirlerinin denetlendiği ve dünya güvenlik standartlarına uygunluğunun gözden geçirildiği ECAC denetiminde Alp Tercümenin deneyimli ve kalifiye sözlü tercümanları görev aldı.

Suriyeli Doktor ve Avukatlarla İşbirliği

Suriyeli doktor ve avukatlar, ülkenin tekrar inşası için gönüllülük bazlı faaliyetleri ile kar amacı gütmeyen bir kuruluşun çerçevesinde faaliyetlerini yürütürken şirketimizin simultane çeviri ekipmanlarında faydalanıyorlar.

World Tourism Forum Akdeniz Zirvesi

World Tourism Forum, Akdeniz Zirvesini Regnum Carya Golf & Spa Resort'ta Gerçekleştirdi.

Altra Optik Lansman Toplantısında Alp Çeviri Hizmetleri İmzası

Optik sektörünün öncü ve lider kuruluşlarından Altra Optik Türkiye, Shamir Grup ürünlerinin tanıtım toplantısını 9 Mart 2010 tarihinde, Antalya Miracle Otel'de gerçekleştirdi.

BASF Toplantısında Alp Çeviri Hizmetleri

Türkiye'deki faaliyetlerine 1880 yılında başlayan kimya sektörü lideri BASF firmasının 11 – 13 Ekim 2011 tarihleri arasında Antalya'nın en prestijli otellerinden biri olan Maxx Royal'de 500'den fazla katılımcıyla gerçekleştirdiği