Müşteri Görüşleri

Soda Medya

İşbirliğimiz memnuniyetle devam etmekle beraber, Alp Tercüme ile bir çok projede çalışma fırsatımız oldu.

Ankutsan A.Ş.

Tercüme ve Çeviri konusunda destek aldığımız tek antalya firmasıdır. İlgili ve destekleri mükkemmeldir.

Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

Eğer çok acil bir çeviriye ihtiyacınız varsa, son dakikada simultane hizmeti almanız gerekiyorsa teleşa girmenize hiç gerek yok çünkü çözüm ortağınız olarak Alp Tercüme her zaman yanınızda. Biz Securitas Güvenlik Hizmetleri olarak öyle olduklarını düşünüyoruz.

Sinerji Organizasyon A.Ş.

Alp Tercümeyle 2017 yılında tanıştık. Müşteri memnuniyeti odaklı ve söz verdiği sürede işlerini eksiksiz teslim eden, oldukça duyarlı bir firma. Herkese tereddütsüz Alp Tercümeyle çalışmasını tavsiye edebilirim.

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş.

Şirketimizde de İngilizce bilen arkadaşlarımız olmasına rağmen Akdeniz EDAŞ olarak her ülkeden gelen yabancı uyruklu vatandaşlara da hizmet verdiğimizden dolayı gramer konusunda sadelik ve teknik anlamda kendi kaynaklarımız yeterli değildi. Alp Çeviri Hizmetleriyle çalışmak bu noktada bize çok yardımcı oldu.

Regnum Carya Golf & Spa Resort

Turizm sektöründe çalıştığımızdan birçok işimizi en az 4 dile çevirmek durumundayız, bu da bize önemli bir iş yükü getirmektedir. Alp Çeviri Hizmetleri dikkatli ve titiz çalışma şekli ile hayatımızı son derece kolaylaştırdı. Alp Çeviri Hizmetleri ile çalışmak çok rahat ve güven verici,

Ela Quality Resort Hotel

Biz turizm sektöründe olduğumuz için birçok firmayla çalıştık tabi ki, lakin sizinle olan iş birliğimiz oldukça güzel ve hızlı geri dönüşler almaktayız. Çalışma tarzınız hem resmi hem de samimi bu sebeple güven içerisinde olduğumuzu hissetmekteyiz.

Susesi Hotel

Hızlı geri dönüşler bizim için hayati önemde. Müşterisinin dinamiklerine uyum sağlayabilen bir çözüm ortağı ile çalışmak bizim için her zaman avantajlı. Zor durumda kaldığımız noktada desteği gecikme olmaksızın almak bizim için değerlidir.