Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş.

Şirketimizde de İngilizce bilen arkadaşlarımız olmasına rağmen Akdeniz EDAŞ olarak her ülkeden gelen yabancı uyruklu vatandaşlara da hizmet verdiğimizden dolayı gramer konusunda sadelik ve teknik anlamda kendi kaynaklarımız yeterli değildi. Alp Çeviri Hizmetleriyle çalışmak bu noktada bize çok yardımcı oldu.

Sitemizin İngilizce versiyonunu yapma kararını aldıktan sonra iletişime geçtiğimiz şirketlerden biri olan Alp Çeviri Hizmetleri hızlı ve özenli çalışmalarıyla işlerimize hız kazandırdı.

Alp Çeviri Hizmetlerinin hızlı, özenli ve sade çalışması, özellikle Türkçe versiyonların yanına İngilizcelerini yazarak İngilizce bilmeyen kişilerin bile çevirinin nereye nasıl konulacağını anlaması açısından bizlere çok yardımcı oldu. Belirtilen sürede işin teslim edilmesi şirketimizin çalışma normlarında çok önemlidir. Buna uyulması da bizi memnun etti.

Bence Alp Çeviri Hizmetlerinde başarıyı getiren en önemli faktörler karşılıklı iletişimin doğru kurulması, zamanında iş teslimi ve özenli çalışma.

Özellikle turizm sektörünün ön planda olduğu Antalya’da her sektörden şirketin Alp Çeviri Hizmetlerinin portföyüne dahil olabileceği kanaatindeyim. Yerel dergi ya da gazeteler de Alp Çeviri Hizmetlerinin çözümlerinden faydalanabilir. Bizler gibi enerji sektöründe faaliyet gösteren şirketler yeniliklerini tanıtmak adına Türkçe yazılan ilan ya da broşürlerinin çevirisini talep edebilirler.

Alp Çeviri Hizmetleriyle çalışmak isteyen firmalara tam yerine geldiklerini, güler yüz, kaliteli hizmet ve iş disiplininin en güzel örneklerinden birinin burada bulunabileceğini söyleyebiliriz.

Zuhal Şimşek
Kurumsal İletişim
Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş.