Web Sitesi Tercümesi

MODERN ÇAĞIN VİTRİNİ WEB SİTELERİ

Globalleşen dünyayla birlikte iş dünyasında internet siteleri olmazsa olmaz haline gelmiştir. Web sayfalarının farklı dillerdeki sürümleri ise firmanızın dünyaya açılan kapısı konumundadır. Web sayfanızın en doğru şekilde çevirilmesi için doğru yerdesiniz.

web-sitesi-tercüme

Günümüzde firmanızı ve ürünlerinizi yurtdışında tanıtmak, pahalı fuar organizasyonlarına katılıp masraflı iş seyahatlerine çıkmak yerine kaliteli bir internet sitesi ile firmanızı en iyi şekilde tanıtabilirsiniz. Web sitesinde Almanca, İngilizce, Rusça ve Fransızca dillerinde ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yaparak yurtdışı yabancı müşteri portföyüne sahip olabilirsiniz.

Web sitenizin çevirisi yapılırken kelimesi kelimesine çeviriden ziyade edebi ve akıcı bir dil kullanılmaktadır. Kendinizi ya da firmanızı yabancılara en iyi şekilde ifade edebilmeniz, sitenizin tercümesinde yabancı kişi gözüyle bakabilmekten geçmektedir. Bu sebeple Alp Çeviri Hizmetleri, web sitenizin tercümelerini konusunda uzman tercüman ekibine yaptırdıktan sonra ana dili İngilizce, Almanca, Rusça ve Fransızca olan ilgili dil editörlerine inceletmekte ve gerekli revize işlemlerini yaptırmaktadır.

Şirketimiz, web sayfanızın yayına alınması sürecinde değerli müşterilerinin yanında olmakta ve web sayfanızın sağlıklı ve doğru bir biçimde yayına alınması konusunda destek olmaktadır.