Ticari Tercüme

"Söz uçar, yazı kalır"
Latin atasözü

Ticarette herşeyin yazılı olması en temel kurallardan birisidir.

Yukarıdaki atasözünde de belirtildiği gibi sözleşme ve mutabakatlarınızı yazılı bir hale getirdiyseniz ve bütün bu evrakların anlaşılır ve doğru bir şekilde çevrilmesini istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Sizin İşiniz Bizim İşimiz

Globalleşen dünyayla birlikte sınırlar kalkmakta ve dünya daha küçük hale gelmektedir. Dünyanın bir diğer ucundaki firmayla iş yapma olasılığı gün geçtikçe daha da artmaktadır. Bu nedenle ithalat ve ihracat yapan şirketler tercüme konusunda güvenilir ve kaliteli çözüm ortaklarına ihtiyaç duymaktadır.

ticari-tercüme

Alp Çeviri Hizmetleri, işletme, finans ve muhasebe bilgisinin yanı sıra yüksek dil becerisine sahip tercümanlarıyla, her türlü sigorta poliçesi, kredi sözleşmeleri, vekaletnameler, şirket sözleşmeleri, faaliyet raporları ve bunun yanı sıra günlük mail yazışmalarınızın tercümelerini süratli ve güvenilir bir şekilde yapmaktadır.

Milyon dolarlık sözleşmelerinizi riske atmayın!

Ticari tercümelerde, en küçük detaylar, önemsiz gözüken terimler, yılların emeklerinin bir anda boşa gitmesine neden olabilir. Alp Çeviri Hizmetleri, bu konuda gereken hassasiyeti göstererek hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Ticari tercümeleriniz 2 kez kontrolden geçirilir ve doğruluğundan emin olunmadan teslim edilmemektedir.

Noter Onayını Dert Etmeyin!

CE Belgesi, uyumluluk belgeleri ve vekaletnameler gibi bazı ticari evraklar noter onayı gerektirir. Alp Çeviri Hizmetleri, yeminli tercüme bürosu olması sebebiyle bu konudaki ihtiyaçlarınızı giderebilmektedir.