whatsap 0507 610 09 27 telefon 0242 247 95 68 9935 9940 9936 9937

Müşteri Görüşleri

Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş.

Şirketimizde de İngilizce bilen arkadaşlarımız olmasına rağmen Akdeniz EDAŞ olarak her ülkeden gelen yabancı uyruklu vatandaşlara da hizmet verdiğimizden dolayı gramer konusunda sadelik ve teknik anlamda kendi kaynaklarımız yeterli değildi. Alp Çeviri Hizmetleriyle çalışmak bu noktada bize çok yardımcı oldu.

Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş.

Eğer çok acil bir çeviriye ihtiyacınız varsa, son dakikada simultane hizmeti almanız gerekiyorsa teleşa girmenize hiç gerek yok çünkü çözüm ortağınız olarak Alp Tercüme her zaman yanınızda. Biz Securitas Güvenlik Hizmetleri olarak öyle olduklarını düşünüyoruz.

Regnum Carya Golf & Spa Resort

Turizm sektöründe çalıştığımızdan birçok işimizi en az 4 dile çevirmek durumundayız, bu da bize önemli bir iş yükü getirmektedir. Alp Çeviri Hizmetleri dikkatli ve titiz çalışma şekli ile hayatımızı son derece kolaylaştırdı. Alp Çeviri Hizmetleri ile çalışmak çok rahat ve güven verici,

Ela Quality Resort Hotel

Biz turizm sektöründe olduğumuz için birçok firmayla çalıştık tabi ki, lakin sizinle olan iş birliğimiz oldukça güzel ve hızlı geri dönüşler almaktayız. Çalışma tarzınız hem resmi hem de samimi bu sebeple güven içerisinde olduğumuzu hissetmekteyiz.

Susesi Hotel

Hızlı geri dönüşler bizim için hayati önemde. Müşterisinin dinamiklerine uyum sağlayabilen bir çözüm ortağı ile çalışmak bizim için her zaman avantajlı. Zor durumda kaldığımız noktada desteği gecikme olmaksızın almak bizim için değerlidir.

İLETİŞİM FORMU

Formu doldurarak bilgilerinizi iletebilirsiniz.