Alp Tercüme Haber & Duyurular Sayfa 4

43. Medcruise Genel Kurulu Alanya’da Yapıldı

43. Medcruise (Akdeniz Limanları Birliği) Genel Kurulu, Alanya Kruvaziyer Limanı İşletmesi ALİDAŞ'ın ev sahipliğinde 14-15 Kasım 2013 tarihlerinde Alanya'da gerçekleştirildi. Başta İtalya, Fransa, İspanya ve Yunanistan olmak üzere Medcruise'e üye ülkelerin en önemli liman idarecilerinin ve kruvaziyer şirketlerinin temsilcilerinin katılım sağladığı toplantıya basının ve Türk makamlarının ilgisi de büyük oldu.

Serik Artık Cebinizde!

Serik Artık Cebinizde!Ülkemizin en önemli tatil beldelerini sınırları içerisinde barındıran Serik İlçesi Kaymakamlığı, bu nadide ilçemizin dünyanın her bir köşesindeki akıllı telefon kullanıcılarının cebine girmesi için ilçeyle ilgili bir Android uygulama hazırladı.

Bu uygulama çerçevesinde kullanıcılar Serik'in turistik imkanları ile kültürel ve tarihi varlıkları hakkında derinlemesine bilgi sahibi olurken tanıtım filmiyle de görsel olarak Serik hakkında daha fazla vizyona sahip olacaklar.

Alp Çeviri Hizmetleri, bu uygulamanın İngilizce, Fransızca, Almanca ve Rusça dillerine tercüme hizmetleri konusunda görev alarak kullanıcıların takdirini toplamış bulunmaktadır.

Alp Çeviri Hizmetleri olarak, bu projeyi üstlenerek tam bir liderlik vizyonu sergileyen ve projenin başarıyla tamamlanması için üstün çaba sarf eden Sayın Kaymakamımız Erol Rüstemoğlu ve ekibine turizme sağladıkları katkılardan dolayı bizler de teşekkür ediyor, bu uygulamanın diğer tatil yöreleri için de örnek olmasını temenni ediyoruz.

Uygulamayı Google Play Store platformundan indirebilirsiniz.

Prestijin Geldiği Son Nokta

Turkish Airlines Open Golf Turnuvası

Golf1Son yıllarda yaptığı büyük atılımlarla ülke ekonomisinin lokomotifi haline gelen ve faaliyetleriyle ülkemizin yurtdışındaki tanıtım yüzü olan Türk Hava Yolları, 7-10 Kasım 2013 tarihlerinde Antalya'nın turizm cenneti Belek'te yer alan Montgomerie Maxx Royal'de "Turkish Airlines Open" golf turnuvasına ev sahipliği yaparak çıtayı daha da yükseltmiş oldu. Organizasyonun en dikkat çekici kısmı ise 14 şampiyonluğu bulunan Amerikalı ünlü golfçü Tiger Woods'un davetli yarışmacı olarak bu prestijli etkinliğe katılmasıydı.

T.C. Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Suat Kılıç, THY Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hamdi Topçu ve Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Sayın Ahmet Ağaoğlu gibi değerli protokol üyelerinin yer aldığı etkinlik süresince Alp Çeviri Hizmetleri, sayın Bakanımıza ve diğer protokol üyelerine ardıl çeviri hizmetleri sunarak organizasyonun en iyi şekilde geçmesi ve ülkemizin yurt dışında en iyi şekilde temsil edilmesine katkıda bulunmuş oldu.

Turnuvayı birinci bitiren Fransız golfçü Victor Dubuisson, ödülünü Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Suat Kılıç'ın elinden aldı.

IDC ile Bilgi Teknolojileri Liderleri Yine Bir Arada!

Telekomünikasyon, bilgi teknolojileri ve tüketici teknolojisi alanlarında önde gelen global danışmanlık hizmetleri, pazar istihbarat ve etkinlik şirketi olan International Data Corporation (IDC), Bilgi Teknolojileri Güvenliği Konferansı kapsamında Türkiye'nin Bilgi Teknolojileri alanında en etkili karar vericilerinden üç yüzün üzerinde katılımcı ile dünyanın lider tedarikçilerini buluşturdu.

Haber6

Johnson & Johnson ile Kontak Lens Pazarı Üzerine

Kongre katılımcılarından Johnson & Johnson, kontak lens pazarındaki son ürünlerini bu organizasyonda tanıtarak, hem sağlık sektörünün önde gelen isimlerine hem de son kullanıcılara değerli bilgiler aktardı. İleri teknolojisi ile pazarda zirvede yer alan Johnson & Johnson, yapılan sunumlarda ve oturumlarda firmamızın simultane tercüme desteği ile kesintisiz iletişimi sağlayarak tüm katılımcılara profesyonel bir organizasyon yaşattı.

Johnson & Johnson

Simultane Çeviri

bizden haberlerAlp Çeviri Hizmetleri, sadece simultane tercüman sağlamakla kalmaz, aynı zamanda geniş katılımcılı toplantılardan birkaç kişilik küçük organizasyonlara kadar ihtiyacınız olan her türlü simultane çeviri ekipmanını ve ses sistemlerini de tedarik eder. En rekabetçi fiyatlar için hemen arayın!