IDC ile Bilgi Teknolojileri Liderleri Yine Bir Arada!

Telekomünikasyon, bilgi teknolojileri ve tüketici teknolojisi alanlarında önde gelen global danışmanlık hizmetleri, pazar istihbarat ve etkinlik şirketi olan International Data Corporation (IDC), Bilgi Teknolojileri Güvenliği Konferansı kapsamında Türkiye'nin Bilgi Teknolojileri alanında en etkili karar vericilerinden üç yüzün üzerinde katılımcı ile dünyanın lider tedarikçilerini buluşturdu.

Haber6

İlk etkinlik 5 Mart'ta Ankara Swiss Otel'de, ikincisi ise 21 Mart'ta İstanbul Intercontinental Otel'de gerçekleştirildi.

Haber7

Haber8

Etkinliğe katılan kurumlar ve tedarikçiler arasında TÜBİTAK, EGM Bilişim Suçlarıyla Mücadele Daire Başkanlığı, BTK, Arbor Networks, Terramedusa, BGA PRO, Palo Alto Networks, Symantec, Kaspersky, F5 Networks, Check Point, Infoblox, Endersys, Websense ve IGE gibi kurum ve kuruluşlar bulunurken her iki şehirde de simultane tercüme hizmetleri Alp Çeviri Hizmetleri tarafından tedarik edildi.

IDC ile süregelen iş ortaklığımız sayesinde Türkiye'nin en güçlü bilişim kurumlarının yanında yer almaya devam edeceğimizi duyurmaktan büyük gurur duymaktayız.