Prestijin Geldiği Son Nokta

Turkish Airlines Open Golf Turnuvası

Golf1Son yıllarda yaptığı büyük atılımlarla ülke ekonomisinin lokomotifi haline gelen ve faaliyetleriyle ülkemizin yurtdışındaki tanıtım yüzü olan Türk Hava Yolları, 7-10 Kasım 2013 tarihlerinde Antalya'nın turizm cenneti Belek'te yer alan Montgomerie Maxx Royal'de "Turkish Airlines Open" golf turnuvasına ev sahipliği yaparak çıtayı daha da yükseltmiş oldu. Organizasyonun en dikkat çekici kısmı ise 14 şampiyonluğu bulunan Amerikalı ünlü golfçü Tiger Woods'un davetli yarışmacı olarak bu prestijli etkinliğe katılmasıydı.

T.C. Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Suat Kılıç, THY Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hamdi Topçu ve Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Sayın Ahmet Ağaoğlu gibi değerli protokol üyelerinin yer aldığı etkinlik süresince Alp Çeviri Hizmetleri, sayın Bakanımıza ve diğer protokol üyelerine ardıl çeviri hizmetleri sunarak organizasyonun en iyi şekilde geçmesi ve ülkemizin yurt dışında en iyi şekilde temsil edilmesine katkıda bulunmuş oldu.

Turnuvayı birinci bitiren Fransız golfçü Victor Dubuisson, ödülünü Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Suat Kılıç'ın elinden aldı.