Dünyagöz Sağlık Sohbetleri

haber9

Dünyagöz Hastaneleri Vakfı tarafından düzenlenen "Göz Göze Sağlık" toplantısı 30 Mart 2013 tarihinde halka açık olarak Antalya Dünyagöz Hastanesinde gerçekleştirildi.

Toplantıya Dünyagöz Antalya Hastanesi hekimlerinin yanı sıra Dünyagöz Hastanesi Vakfının özel davetlisi olarak grup hastanelerinin bilimsel danışmanlığını da üstlenen LASIK yönteminin mucidi Prof. Dr. Ioannis Pallikaris de katıldı. Prof. Pallikaris, sürekli gelişen tıp teknolojileri sayesinde gözlük kullanıcılarının imdadına yetişen "lazer teknolojisinde" gelinen son noktayı dinleyicilerle paylaştı.

Haber10Alp Çeviri Hizmetlerinin, simultane tercüme hizmetlerini sağladığı toplantıya Antalya halkının ilgisi yoğun oldu. LASIK yönteminin mucidi Prof. Dr. loannis Pallikaris, Dünyagöz Hastaneler Grubunun göz alanında dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek teknolojik anlamda kendisini sürekli geliştirdiğini ve bu sayede komplikasyon oranlarının dünya ortalamasının oldukça altında olduğunu ve bunun da Dünyagöz hastanelerinin hastalarına verdiği değerin bir göstergesi olduğunu ifade etti.